Aktualitātes

Viļakas Valsts ģimnāzija svin Ziemassvētkus

Skuju smaržu un mierīgas pārslas

Pāri pasaulei novakars nes,

Un pie sveču liesmiņām sildās

Atkal cilvēku dvēseles...

 

Sniegotā 20. decembra pēcpusdienā Viļakas Valsts ģimnāzijas audzēkņi, pedagogi un audzēkņu vecāki pulcējās Viļakas Kultūras namā, lai omulīgā atmosfērā svinētu pirmā semestra noslēgumu un Ziemassvētku tuvošanos.

Laiks paskrēja nemanot, kā jau tas mēdz notikt, ja visiem ir gaiši un silti ap sirdi. Kā nu ne – Kultūras nama kolektīvs, skolēniem piepalīdzot, bija skaisti izrotājis un iekārtojis telpas, skolas pavāres parūpējušās par gardumiem – mandarīniem un mutē kūstošiem speķa pīrāgiem, VVģ Skolēnu parlaments, pedagogiem piepalīdzot, sagatavojis lielisku pasākuma scenāriju, kurā netrūka ne dzejas rindu un dziesmu, ne deju, smieklu un pat rotaļu.

Skaistās Ziemassvētku svinības sagādāja ne vienu vien pārsteigumu gan pašiem dalībniekiem, gan skatītājiem – izrādās, ka pašu vidū ir tik daudz talantīgu cilvēku! Ikdienas steigā mums bieži vien pietrūkst laika apstāties un palūkoties uz apkārtējiem; bet vēl vairāk – atklāt talantus pašiem sevī...

Viļakas Valsts ģimnāzijas saime sveic visus svētkos un Jaunajā gadā novēl veselību, izturību, veiksmi un, galvenais, - pozitīvu skatu uz dzīvi!

 

 

Tekstu sagatavoja Evita Zaremba-Krīgere, VVģ ārpusklases pasākumu organizatore

Foto: Madara Jeromāne