Aktualitātes

“Vingro ar zvaigzni!”- Sergeju un Žannu Maksimoviem Viļakas Valsts ģimnāzijā

Viļakas Valsts ģimnāzijas sporta hallē valdīja patīkams satraukums – tika apskaņota zāle, kārtots nepieciešamais sporta aprīkojums Latgales plānošanas reģiona projekta “Vingro ar zvaigzni!” norisei.

Ģimnāzisti ar nepacietību gaidīja iespēju piedzīvot veselīgi izkustēties Viļakas novada domes priekšsēdētāja Sergeja Maksimova un viņa kundzes Žannas Maksimovas vadībā. Maksimovu ģimenes nodarbību vadīšanā iesaistījās arī jaunākās atvases Anna un Meinards, kuri ar savu klātbūtni atraisīja klātesošos.

Kā atzīst S.Maksimovs: “Veselā garā – vesela miesa! Ja mēs vēlamies dzīvot piesātinātu un jēgpilnu dzīvi, tad fiziskai slodzei tajā ir svarīgākā loma.” Vingrošana mūzikas pavadījumā, vērtīgas sarunas par veselīgu domāšanu un veselīgu sportošanu, balvu saņemšana, kopfoto raisīja interesi divu stundu garumā. “Tas, ko mēs darījām, bija lieliski!” atzina skolēni un nodarbību vērotāji.

Ģimnāzijas saimes vārdā pateicamies Maksimovu ģimenei par veltīto mums laiku un aizraujošām aktivitātēm, par dalīšanos savā pieredzē, kāpēc ir pievērsušies aktīvam dzīvesveidam, trenējoties un skrienot maratonus, kas uz to pamudinājis, cik nozīmīgs ir tuvu cilvēku atbalsts aktīva dzīvesveida uzturēšanā un cik svarīgi dažādi vingrinājumi vispārējai fiziskai attīstībai.

Viļakas Valsts ģimnāzijas Skolēnu parlamenta prezidenta vietniece Simona Zaremba

Foto: Alise Dvinska, Dinija Šimanovska